O Nas

Informacje o firmie
Auto Serwis
Dodge Ram zdj 01

Samochody i motocykle z USA, KANADY I NIEMIEC AUTO SERWIS

Sprowadzamy samochody i motocykle z USA, KANADY i NIEMIEC. Załatwimy wszelkie formalności za naszych klientów oraz ekspresowo dostarczymy Twoje auto pod wskazany adres!

Nasza firma od wielu już lat oferuje kompleksową pomoc przy wyborze i zakupie aut i motocykli używanych z Niemiec, USA czy też Kanady. Służymy Państwu swoim doświadczeniem i profesjonalizmem w wyborze pojazdu oraz wszelkiego rodzaju formalnościach związanych z  tym zakupem. Zakupione auta lub motocykle dostarczamy w możliwie jak najkrótszym terminie pod adres wyznaczony przez naszego Klienta Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego bogatego doświadczenia popartego wieloletnią obecnością na rynku.

Co wyróżnia naszą firmę?

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się importem aut i motocykli z Kanady, USA czy też Niemiec.  Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli zadowoleni z zakupu!

  • Kompleksowa obsługa
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Atrakcyjne ceny
  • Fachowa pomoc i doradztwo
  • Dostarczamy pojazd pod wskazany adres

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na koszt zakupu pojazdu składa się wiele czynników, m.in. transport czy też region USA w którym pojazd został zakupiony. Każdy nasz Klient informowany jest o wszelkich kosztach związanych z zakupem!

Wszelkie koszty opłat celnych umieszczone są na podstronie Opłaty.

Na życzenie naszych Klientów możemy dostarczyć samochód lub motocykl w dowolne miejsce naszego kraju.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW